-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-

- We have a chance even at the bottom -

ИндексИндекс  PortalPortal  FriendsFriends  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

FullMetal Alchemist

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Pervert Queen

Брой мнения : 110

ПисанеЗаглавие: FullMetal Alchemist   Сря Яну 13, 2010 4:18 pm

Едуард Елрик е младо момче, което заедно с брат си Алфонс Елрик тепърва започва да открива чудото на алхимията.Всичко върви много добре, докато майката на двете момчета не се разболява и умира.Тогава братята решават да направят забранената от алхимията човешка трансмутация и да съживят майка си.Никой никога не е успявал да направи такава трансмурация, а който се е опитал е платил висока цена.Въпреки това момчетата поемат риска, провалят се и разбира се получават наказанието си.Ед загубва единия си крак и едната си ръка, а брат му Ал - цялото си тяло.Това е цената, която те плащат за нарушаването на законите на алхимията. Съвсем в последният момент Ед успява да прикачи душата на брат си към една желязна броня. А неговите крайници са заместени с метални (auto-mail). С цел да възвърнат, това което са загубили братята тръгват на пътешествие, търсейки легендарния Философски Камък. А за да е по-лесно откриването му Едуард решава да стане Щатски алхимик.Така той става най-младият Щатски Алхимик(12г) в историята на армията и заедно с брат си поемат на път, обикаляйки от град на град.Така започват многобройните им приключения. Ще успеят ли да открият загубеното и ще съживят ли майка си...?
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Sanji

Брой мнения : 282

ПисанеЗаглавие: Re: FullMetal Alchemist   Нед Фев 14, 2010 12:13 am

Дам,това е велико аниме.Просто самия арт кърти,историята ме остаи без дъх,а героите са мн добре измислени.Любимия ми е Рой Мустанг и неговата величественна мечта,жените в армията да носят къси поли :D
Nipper
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1623
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: FullMetal Alchemist   Пон Фев 15, 2010 7:20 pm

Ааа...да.. любимото ми аниме ,но пък сега " FMA:Brotherhood" е по-добре направено не мислите ли така (ако някой го следи) ?

........................................................................................
Wolves and Women have much in common. Both share a wild spirit. Women and Wolves are instinctual creatures, able to sense the unseen. They are loyal, protective of their packs and of their pups. They are wild and beautiful. Both have been hunted & captured. Even in captivity, one can see in the eyes of a Woman, or a Wolf,the longing to run free, and the determination that should the opportunity arise, Whoosh, they will be gone...
Вижте профила на потребителя http://animelovers.findtalk.biz
Sanji

Брой мнения : 282

ПисанеЗаглавие: Re: FullMetal Alchemist   Пон Фев 15, 2010 7:22 pm

Да,графиката е по добра,ама аз няма да го почвам още че мн онгоинг анимета ще тряа да следя 22
XParadiseXx

Брой мнения : 941
Местожителство : † Crowded place - Hell †

ПисанеЗаглавие: Re: FullMetal Alchemist   Пон Фев 15, 2010 7:26 pm

ФМА любимото ми аниме 27 Ми Brotherhood наистина си има своите +-ове, ноо мисля че старото си е по-добро...Историята наистина е грабваща..
Nipper
Администратор
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: FullMetal Alchemist   Пон Фев 15, 2010 7:27 pm

Мм.. Ники почвай го ако питаш мен... Мм.... не знам според мене историята е по добра на Brotherhood... Верно е че на FMA си е страшна историята ... абеее... и двете цепят...

........................................................................................
Wolves and Women have much in common. Both share a wild spirit. Women and Wolves are instinctual creatures, able to sense the unseen. They are loyal, protective of their packs and of their pups. They are wild and beautiful. Both have been hunted & captured. Even in captivity, one can see in the eyes of a Woman, or a Wolf,the longing to run free, and the determination that should the opportunity arise, Whoosh, they will be gone...
Nightmare
Модератор
Модератор

Брой мнения : 320
Местожителство : Your nightmares

ПисанеЗаглавие: Re: FullMetal Alchemist   Пон Фев 15, 2010 8:46 pm

Хммм ... не съм го гледала ама като прочетох резюмето ми хареса ... сигурно радва sun
Вижте профила на потребителя http://meryto97.deviantart.com/
Nipper
Администратор
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: FullMetal Alchemist   Вто Фев 16, 2010 11:09 am

Много радва ... едвали ще намериш друго като него ..препоръчвам ти да го гледаш .

Nightmare
Модератор
Модератор

Брой мнения : 320
Местожителство : Your nightmares

ПисанеЗаглавие: Re: FullMetal Alchemist   Вто Фев 16, 2010 2:09 pm

И това ще направа ^^ sun sun

Edit: ВЯрно е много радва sun
Вижте профила на потребителя http://meryto97.deviantart.com/
Eαrl Phαntømhive
Admin.
Admin.

Брой мнения : 1126
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: FullMetal Alchemist   Нед Юли 25, 2010 9:58 pm

Не съм го доизгледала понеже нямам време в момент и следя прекалено много анимета, но от епизодите, които видях, мога да кажа, че е едно доста добро аниме (а БГ дублажа съкс на макс хД).
Вижте профила на потребителя http://www.last.fm/user/silber__
Umbrakinetic

Брой мнения : 126

ПисанеЗаглавие: Re: FullMetal Alchemist   Сря Сеп 29, 2010 10:43 am

Brotherhood само съм гледал.Много ми хареса.Имаше си всичко нужно - и история и екшън.Геройте бяха добре измислени - Мустанг ми стана фаворит.Глътони и Армстронг бяха уникални образи също така.990

Сега съм дръпнал и първото да гледам.
Вижте профила на потребителя http://skorpion66.deviantart.com/
Eαrl Phαntømhive
Admin.
Admin.

Брой мнения : 1126

ПисанеЗаглавие: Re: FullMetal Alchemist   Нед Окт 03, 2010 8:08 am

Честно казано римейка (Brotherhood) повече ми харесва, но и на първия опит мога да му дам 8/10 ^^
Вижте профила на потребителя http://www.last.fm/user/silber__
XParadiseXx

Брой мнения : 941
Местожителство : † Crowded place - Hell †

ПисанеЗаглавие: Re: FullMetal Alchemist   Сря Ное 03, 2010 3:42 pm

Идва ми да се разплача 31 Не мога да го преживея, че свърши 28 34
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: FullMetal Alchemist