-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-

- We have a chance even at the bottom -

ИндексИндекс  PortalPortal  FriendsFriends  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Какво точно ви привлече в аниметата?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Nipper
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1623
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Какво точно ви привлече в аниметата?   Пон Яну 11, 2010 9:08 pm

Какво точно ви привлече в аниметата? ...Какво ви "ХВАНА", когато за пъри път гледахте аниме... какво ви направи впечатление накратко?

........................................................................................
Wolves and Women have much in common. Both share a wild spirit. Women and Wolves are instinctual creatures, able to sense the unseen. They are loyal, protective of their packs and of their pups. They are wild and beautiful. Both have been hunted & captured. Even in captivity, one can see in the eyes of a Woman, or a Wolf,the longing to run free, and the determination that should the opportunity arise, Whoosh, they will be gone...
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://animelovers.findtalk.biz
Precious.Nightmare

Брой мнения : 53
Местожителство : Градът на Липите (;

ПисанеЗаглавие: Re: Какво точно ви привлече в аниметата?   Сря Яну 13, 2010 8:54 pm

Накратко казано, мен най-много ме радват физиомониите, които правят хД и смешните моменти ... както и романтиката (:
Вижте профила на потребителя
Nipper
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1623
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Какво точно ви привлече в аниметата?   Сря Яну 13, 2010 11:04 pm

Хмм... също... физиономиите... смешните моменти.. реакцията на героите...

........................................................................................
Wolves and Women have much in common. Both share a wild spirit. Women and Wolves are instinctual creatures, able to sense the unseen. They are loyal, protective of their packs and of their pups. They are wild and beautiful. Both have been hunted & captured. Even in captivity, one can see in the eyes of a Woman, or a Wolf,the longing to run free, and the determination that should the opportunity arise, Whoosh, they will be gone...
Вижте профила на потребителя http://animelovers.findtalk.biz
Sanji

Брой мнения : 282

ПисанеЗаглавие: Re: Какво точно ви привлече в аниметата?   Пон Фев 15, 2010 9:27 am

Хмм Приключенията,смешките историята и може би звуците коит слагат на различните моменти.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Какво точно ви привлече в аниметата?   Пон Фев 22, 2010 11:15 pm

От както се помня гледам анимета и със сигурност ми е до свикването.. 27
Nanaho

Брой мнения : 668
Местожителство : Роза

ПисанеЗаглавие: Re: Какво точно ви привлече в аниметата?   Вто Фев 23, 2010 2:23 am

Узвочението за пореден път казвам.... аз съм страшна фенка на Японския език и култура че просто...то като ги чуеш още и знаеш без да видиш героя какво би представлявал...
[Макар че по отношение на Японската култура и език...малко доста ми куцат нещата...и тва е единствено защото съм завряна на майната си...ИСКАМ ДРУГ ЖИВООТ!]
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Какво точно ви привлече в аниметата?   Вто Фев 23, 2010 3:43 am

Nanaho написа:
Узвочението за пореден път казвам.... аз съм страшна фенка на Японския език и култура че просто...то като ги чуеш още и знаеш без да видиш героя какво би представлявал...
[Макар че по отношение на Японската култура и език...малко доста ми куцат нещата...и тва е единствено защото съм завряна на майната си...ИСКАМ ДРУГ ЖИВООТ!]

То и аз така..
Обикновенно обужавам японската култура и от скоро съм бая навътре в нещата..
Nanaho

ПисанеЗаглавие: Re: Какво точно ви привлече в аниметата?   Вто Фев 23, 2010 9:16 pm

Бих чела из нета за каkво стaва въпрос поне от малко да знам ама в момента точно не разполагам със свободно място в главата си за да помня и това...малко ми е малък Ram-a.... хаьхьх
Като се освободи място можеби лятната ваканция може... ^.^
XParadiseXx

Брой мнения : 941
Местожителство : † Crowded place - Hell †

ПисанеЗаглавие: Re: Какво точно ви привлече в аниметата?   Пет Фев 26, 2010 5:00 pm

Всичко ме привлече в аниметата xDD Гласовете, езика, физиономиите, реакциите, чувствата и едно мн важно нещо...направи ми голямо впечатление арта! Аа аз най-сетне си намерих учителка по японски sun Искам да отида там да уча smile
Nanaho

ПисанеЗаглавие: Re: Какво точно ви привлече в аниметата?   Пет Фев 26, 2010 8:23 pm

Не е честнооо и аз искааааам
IkaRo0s

Брой мнения : 35

ПисанеЗаглавие: Re: Какво точно ви привлече в аниметата?   Нед Фев 05, 2012 11:43 pm

Мега много неща супер сили искам да летя да се бия хахахааа 93 да използвам магия от малка харесвам красивата анимация и затова от първото аниме което гледах се зарибих мега много като цяло японците са уникални за да правят такива супер уникални неща анимацията ми помага да избягам от напрежението в реалният живот заинтригуваме и ме разчуства искам да съм аниме 22
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Какво точно ви привлече в аниметата?   

Какво точно ви привлече в аниметата?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1