-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-

- We have a chance even at the bottom -

ИндексИндекс  PortalPortal  FriendsFriends  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Първото ви впечатление от аниметата?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Nipper
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1623
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Първото ви впечатление от аниметата?   Пон Яну 11, 2010 9:10 pm

Какво беше първото ви впечатление от аниметата?Какво ви мина през главата, когато за първи път гледахте аниме?

........................................................................................
Wolves and Women have much in common. Both share a wild spirit. Women and Wolves are instinctual creatures, able to sense the unseen. They are loyal, protective of their packs and of their pups. They are wild and beautiful. Both have been hunted & captured. Even in captivity, one can see in the eyes of a Woman, or a Wolf,the longing to run free, and the determination that should the opportunity arise, Whoosh, they will be gone...
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://animelovers.findtalk.biz
Precious.Nightmare

Брой мнения : 53
Местожителство : Градът на Липите (;

ПисанеЗаглавие: Re: Първото ви впечатление от аниметата?   Сря Яну 13, 2010 8:53 pm

Когато бях Нарутард /О.о/, не знаех, че Наруто е аниме, тъй като бях малка. хД
После научих, а по-после се регистрирах в allanimes, където открих други анимета и останах с добро впечатление. Особено от тези, в които има драма, комедия и романтика на едно. (:
Вижте профила на потребителя
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Първото ви впечатление от аниметата?   Пон Фев 22, 2010 11:41 pm

Големите идеално изпипани очи.
Те добре грабват вниманието ми на поведението на героите.

Ако са по зеленкави, то героят е по отворен, а ако са по черни е по затворен.

Червените са зли или срамежливи, а сините винаги са неутрални.
Жълтите са агресивни а белите са мъртви.

Рошавите коси също ми взеха вниманието, както и начина по който разговарят.
Има моменти в които не се гледат в очите а в гръбнаците.

Всичко това някак си ме привлича.. 24
CaTaHaTa

Брой мнения : 91

ПисанеЗаглавие: Re: Първото ви впечатление от аниметата?   Вто Фев 23, 2010 1:06 am

Еми аз лично бях 3-ти клас когато за първи път видях аниме но тогава още не знаех какво е. 990
Анимето беше Dragon Ball Z и беше на дискета за нинтендо ( някакъв бой беше ) 990
След 2 години се запознах със 1-н приятел който покрай брат си беше много запален по аниметата,
така разбрах на кое аниме е бил този бой.
Много ми хареса играта и така се заребих да изгледам и анимето, после разбрах че това не са анимации а анимета... и продължих да търся подобни видове анимета sun така малко по малко станах сегашният аниме фен.

Инъче първото ми впечетление беше "Анимации с доста различен сюжет ". Но по късно разбрах че съм
грешал много жестоко 21

Сигорно няма друг идиот като мен в форума 24
Nanaho

Брой мнения : 668
Местожителство : Роза

ПисанеЗаглавие: Re: Първото ви впечатление от аниметата?   Вто Фев 23, 2010 2:05 am

Nimerion написа:
Големите идеално изпипани очи.
Те добре грабват вниманието ми на поведението на героите.

Ако са по зеленкави, то героят е по отворен, а ако са по черни е по затворен.

Червените са зли или срамежливи, а сините винаги са неутрални.
Жълтите са агресивни а белите са мъртви.

Рошавите коси също ми взеха вниманието, както и начина по който разговарят.
Има моменти в които не се гледат в очите а в гръбнаците.

Всичко това някак си ме привлича.. 24

Напълно съм на едно мнение с Nimerion....
Просто начина по който се държат...и разбирасе езика...ако не е на Японски не го гледам..самото узвочение до някъде характеризира самия герой...

Иначе най-първото ми аниме беше Dragon Ball Z....ама тогава бях първи клас и идея си нямах за какво става въпрос..иначе имам доста техни рисунки.. като малки с брат ми много ги зяпахме..
Nipper
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1623
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Първото ви впечатление от аниметата?   Пет Фев 26, 2010 11:31 pm

Хмм.. аз помня първото си впечатление от аниметата и г/у си спомням какво ми мина през главата когато видях аниме за първи път и то беше нещо от сорта на "ААа !! какво е това ??! невероятно е ! Боже,не ми се иска да свършва!" и в същия момент помня с какъв интерес започнах да гледам аниметата.. и сърцето само как затуптя от радост.. превлече ме това колко са интересни геройте... с рошавите си коси.които биват зелени,лилави ,розави,сини и т.н.... с големите очи.. начинът им на държане !Особено момичетата.,.уменията им, както и силният дух на героите !

........................................................................................
Wolves and Women have much in common. Both share a wild spirit. Women and Wolves are instinctual creatures, able to sense the unseen. They are loyal, protective of their packs and of their pups. They are wild and beautiful. Both have been hunted & captured. Even in captivity, one can see in the eyes of a Woman, or a Wolf,the longing to run free, and the determination that should the opportunity arise, Whoosh, they will be gone...
Вижте профила на потребителя http://animelovers.findtalk.biz
XParadiseXx

Брой мнения : 941
Местожителство : † Crowded place - Hell †

ПисанеЗаглавие: Re: Първото ви впечатление от аниметата?   Съб Фев 27, 2010 12:26 am

И аз съм съгласна с Nimerion xDD again
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Първото ви впечатление от аниметата?   Today at 2:26 am

Първото ви впечатление от аниметата?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1