-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-

- We have a chance even at the bottom -

ИндексИндекс  PortalPortal  FriendsFriends  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

SasuNaru yaoi

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
MsUchhihaViki

Брой мнения : 76
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: SasuNaru yaoi   Сря Яну 27, 2010 9:36 pm

Такам. Това наистина не знам как успя тъпия ми малък мозък да го измисл, но ми стана интересно и забавно да пиша и реших. Това си е доста глупаво но ми харесва. Мое творение си е. Това е SasuNaru yaoi фик. Дано ви хареса. Enjoy!

Увод
Той спеше. Тихото му и спокойно лице бе толкова красиво и младо,а русата му коса леко го закриваше. Вече беше 09:00 ч. сутринта. Саске тъкмо се разбуди и се стресна. Той изобщо не помнеше как се е озовал до Наруто.
-Еи... глупаче, събуди се!
-Ммм... още пет минутки.
-Наруто! Стани веднага!
-Оф, Саске! Ти си жив ад.
-Ти какво?!
-Нищо, нищо.
-Ти да не би да... знаеше?
-За това че си тук ли?
-Да!
-Ами нали снощи аз те убедих да останеш...

1 Глава "Спомени"
Спомените все още бяха като живи. "Никой не искаше да ме послуша и Цунаде не ме пускаше да отида там. Всички смятат че съм слаб."
-Наруто!-Сакура го викаше.
-Идвам.-каза отегчено и отиде до вратата, отвори я и Сакура сложи тъжно рука на рамото на му казвайки тихо:
-Цунаде-сама те търси. Аз имам работа. Извинявай!
-Добре, отивам.-тя си тръгна и той отиде в кулата на Цунаде. Тя го погледна тъжни и сериозно и го извика при нея. Наруто отиде до бюрото й.
-Търсихте ме.
-Да. Имам лоши новини.
-Няма по-лошо от това което е сега. Продавам апартамента си.
-А къде ще живееш?
-Едно място... Само там съм желан.
-Къде?
-Стария дом на Саске. Там имам много хубави спомени.
-Съжалявам! Няма да може.
-Това си е мое решение.
-Къщата е стара и ненужна. Отиди и вземи каквто искаш от там. За жалост трябва да я разрушат.
-НЕ! НЯМА! НИКОГА! НЯМА ДА ГО ПОЗВОЛЯ! Ако я разушат има две възможности. Или ще съм там и ще бъда заровен с нея, а ако ме няма... Тогава или отивам при Саске и Оручимару или при Акацки!-при мисълта да отиде при Оручимару или Акацки я побиха тръпки.
-Посмейте да я докоснете и няма да ме видите никога повече. Ще оставя Кюби да разруши селото!
-Добре, добре. Ти печелиш войната.
-Не. Аз печеля само това което искам. Този дом вече е мой. Там има само любов и щастие, независимо от ужасното му минало. Аз се прибирам. И обещавам, не КЪЛНА СЕ ще го върна. Третия веднъж ми показа нещо което ти не използваш...
-Кое?
-Вълшебната кристална топка.
-Тя не ми трябва.
-Ще ми я дадеш ли?
-Добре. Ето.
-Благодаря.
-Знаеш ли как да я използваш?
-Да.Третия Хокаге ме бе научил как действа. Колкото повече чакра толкова повече въможности.
-Да. Вярно е.
-Е аз имам много работа за вършене. Трябва да изчистя целия апартамент.
-Ама ти не се бъзикаш? Наистина ли ще го направиш?
-Абсолютно сериозен съм.
-Наруто, Наруто. Ти май нещо си вдигнал температура.
-Не.
-Ами тогава защо си се вманиачил в Саске? Саске това, Саске онова, Саске така, Саске иначе...
-Престани! Не разбираш нищо!
-Какво да разбера?
-Аз... Саске... той... аз го обичам.

Следва продължение...
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Не съм сигурна дали това е правилната тема където да пусна този фик и ако не е, искренно се извинявам на Админите.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Nipper
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1623
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: SasuNaru yaoi   Пет Яну 29, 2010 3:53 pm

Не бъркаш... :) ММм... много радва това, което си сътворила

........................................................................................
Wolves and Women have much in common. Both share a wild spirit. Women and Wolves are instinctual creatures, able to sense the unseen. They are loyal, protective of their packs and of their pups. They are wild and beautiful. Both have been hunted & captured. Even in captivity, one can see in the eyes of a Woman, or a Wolf,the longing to run free, and the determination that should the opportunity arise, Whoosh, they will be gone...
Вижте профила на потребителя http://animelovers.findtalk.biz
MsUchhihaViki

ПисанеЗаглавие: Re: SasuNaru yaoi   Пет Яну 29, 2010 9:49 pm

Ееее, щом го харесваш имам подарък. Продължение. 990

2 глава "Разубличената тайна"

-Аз... Саске... той... аз го обичам.
-Е и.
-Не просто като приятел.
-Брат, може би?
-Не, не така. Той... устните му... ръцете му... очите му... косите му... всяко движение е толкова красиво... устните му, толкова меки... ръцете му така ме прегръщаха, че все още усещам топлината му...
-Какво? Вие сте...-Наруто затвори очи и с лека усмивка се остави на спомените да го залеят. След минута каза:
-Аз се прибирам. Чао.
-Чао.-Цунаде изчака той да се отдалечи и го проследи. "Дали наистина са го правили? Ще отиде ли в онази къща? Какво ще прави с кристалната топка?" тези и куп други въпроси валяха в главата и.
-Трябва да го направя.-Наруто влезе в къщата и Цунаде тихо се промъкна след него. Той направи няколко знака и си приложи генджутсу.
-"Здравей, Наруто!"
-Саске!
-"Защо ме създаде? Отново."
-Просто ми липсваш.-всъщност Саске наистина бе там и освободи Наруто от генджутсуто което си приложи, но русия не знаеше, че това е истинския Саске.
-Спри генджутсуто за малко.
-Но...
-Просто го направи!
-Добре, добре.
-Е?
-Ама чакай! Как!?!
-Помисли малко.
-Ти да не би...
-Сети ли се вече...
-Но как? Защо? Наистина ли?
-Всеки път.
-"Какво? Всеки ден?!"-Цунаде не знаеше, че Наруто всеки ден си прилага генджутсу за да види Саске. Русия отиде до него и го докосна.
-Саске, може ли...
-Да.-Наруто се приближи и го целуна по устата. След секунди се разделиха и Саске каза:
-От два дни не съм те виждал. Помислих си че си ме забравил.
-Какво? Никога! Каквото и да правя все ти си ми в главата. Извинявай ама за мен ти си като наркотик, заразна болест.
-Хах, знаех си че съм като вирус.
-Не, ти си болна тема. Просто...-той не продължи защото се загуби в дълбоките очи на Саске, който се давеше в сините очи на Наруто. Те се прегърнаха и целунаха. Разкъсаха дрехите си като гладни хищници и изпиваха телата си с поглед и устни. Саске събори Наруто на легото и целуваше гърдите му, а той пъшкаше от удоволствие и дишаше тежко. Цунаде се ядоса, излезе пред тях и се развика:
-Вие срам нямате ли? Да правите подобни неща! Това е строго забранено!
-За любовта няма граница.
-Ти изобщо знаеш ли какво е любов?
-Не знам. Не знам какво е любов според общоприетите правила, но знам, че за мен, любов, това е желанието да си до някого с когото ти е приятно, когото обичаш и той теб. Любовта е болка, когато си далече от този човек. Ако той е до теб, но не е в добро настроение да можеш да го развеселиш,да му помогнеш и той теб.
-Оф махам се от тук.
-Най-добре.
---след 5 минути---
-Та, до къде бяхме стигнали?-измърка Саске и го целуна по врата. Наруто издиша шумно и притисна го към себе си. Саске лижеше гърдите на русото момче. Дръпна се и се вгледа в сините му очи. Приближи устни до врата му и отново започна да го целува.
---на другия ден---
-Наруто...-каза Саске.
-Ммм...-измрънка русия и се размърда. Отвори очи и се стресна виждайки Саске надвесен над него, гледайки го със сънените си плътно черни очи. Гарвановата му коса бе рошава от дивата нощ.
---след 4 часа---
-Наруто, аз трябва да заминавам.
-Неее... не искам... не тръгвай...-Наруто се размрънка и отиде до него.
-Довечера ще дойда пак. Пък и ти можеш да ме виждаш.
-Как?
-Кристалната топка. Можеш да ме виждаш чрез нея.
-Да, прав си, но...
-Стига си се оплаквал. Оручимару ще разбере, че ме няма и ще стане гадно.
-Маи няма да ти липсвам?
-Аз също мога да те видя.
-Как?
-Оручимару ми даде кристална топка кати тази на Третия Хокаге и с нея мога да те виждам.
-Охх, добре. До довечера.-Наруто го целуна и тъкмо да го прегърне, Саске изчезна в облак дим.
-Това беше грубо.-измрънка русия.
---при Саске---
-Не беше много прилично да го зарежеш ей тъй.
-Какво?!
-Знам какво стана снощи. Хареса ли ти дивата ви нощ?
-Ах ти гаден клюкар.

Следва продължение...
Nipper
Администратор
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: SasuNaru yaoi   Съб Яну 30, 2010 6:53 pm

ООоо немогааа... цепи от всякъде особено това ме разби ", а той пъшкаше от удоволствие и дишаше тежко" Нямам търпение за продължението !

........................................................................................
Wolves and Women have much in common. Both share a wild spirit. Women and Wolves are instinctual creatures, able to sense the unseen. They are loyal, protective of their packs and of their pups. They are wild and beautiful. Both have been hunted & captured. Even in captivity, one can see in the eyes of a Woman, or a Wolf,the longing to run free, and the determination that should the opportunity arise, Whoosh, they will be gone...
XParadiseXx

Брой мнения : 941
Местожителство : † Crowded place - Hell †

ПисанеЗаглавие: Re: SasuNaru yaoi   Съб Фев 13, 2010 9:50 pm

Наистина еее 75 75
anime_fan_16

Брой мнения : 41

ПисанеЗаглавие: Re: SasuNaru yaoi   Чет Мар 04, 2010 6:40 pm

52 много е готино нямам търпение за продължение 33
53 завиждам ти иска ми се и аз да мига да пиша така 34
обаче в добрия смисъл ти завиждм
MsUchhihaViki

ПисанеЗаглавие: Re: SasuNaru yaoi   Пет Мар 05, 2010 9:16 pm

Еми... щом толкоз я харесвате тая простотия... ето. Аз лично никога не съм харесвала това което пиша. 990

3 глава "Тайната на легендарния санин"

-Ах ти гаден клюкар. Наблюдавал си ни.
-Честно, беше като на филм.
-Но беше толкова хубаво. Устните му... не стига! Не мога ли да мисля за друго по дяволите?!
-Споко, Саске. Дишай дълбоко и сподели, какво има?
-Всеки път когато си помисля за Наруто и главата ми се пълни с разни неща.
-Какви например?
-Перверзни. Отвратително е, но го желая толкова много...
-Кое?
-Няма значение.
-Има. Толкова си разсеян, че дори няма да може да тренираш.
-Всеки път си прдставям как го целувам и други неща и изгарям от желание да е наистина. Просто снощи едва се сдържах да не пркаля,но не успях.
-Не си прекалил. Даже му беше малко. Не забеляза ли, че когато го докоснеш той потръпва от желание да те целува и...
-Между другото, не бива да ти казвам тези неща защото ти размътвам психиката.
-О тя отдавна си е размътена.
-Да бе.
-Това ще ти го кажа на ухо, за да не чуе някой.
-Добре.
-Ами, аз...такова... аз и... аз и Кабуто сме заедно откакто той бе на твоите години.
-Ха-ха-ха-ха-ха-ха ти... егати бъзика.
-Не се ебавам Саске. Чесно.
-Какво?! Ти и цайса?!
-Как го нарече?
-Цайс.
-Ти само да видиш като му кажа...
-Сакура винаги го нарича така.
-Боже.
---при Наруто---
-Итадакимас!
-Ей Наруто!
-А, Цунаде-сама! Елате.
-Искам само да ти се извиня за вчера.
-Вече забравих. Ще ядете ли рамен с мен?
-Ами, аз...
-Моля, моля, моля!
-Ох, добре.
-Ей сега ще ви направя.
---след 5 минути---
-Итадакимас!-казаха и двамата.
-Ммм, това е хубаво!
-Знам! Затова го обичам.
-Имаш добър вкус.
-Между другото, защо ме проследи и ни наблюдава?
-Проследих те за да видя дали наистина ще отидеш там,но после останах за да видя какво ще правиш. Не очаквах да видя Саске. На него дори не му запука.
-Хе, реагира, но по-късно когато ви нямаше.
-И какво точно правихте след като си тръгнах?
-Много неща.-по време на разговора те бяха изяли своя рамен и сега просто си приказваха.
-Наа, наа, искаш ли да видим какво прави Саске?
-ОК.
---след 1-2 минути---
-Така, как се правеше... мисля че стана, да стана.-каза Наруто опитвайки се да се сети как да използва кристалната топка.
-Ей какво прави той?-попита Хокагето.
-Ами, гледа някаква снимка.
-Я, каква е?
-Чакай, а не, не гледай.
-Я пак я покажи, каква е?
-На мен и Саске, но това беше на едно парти на което бяхме полуживи полумъртви. Пияни, напушени и надрусани до смърт. Даже после Сакура ни разправя, че на сутринта като е дошла да ни види дали сме живи, каза че сме били прегърнати и чисто голи. Увика ни и за малко щеше да ни набие заради това как сме спали. Все още ревнуваше Саске. Не помня нищо, но ми каза, че Саске е изтрезнял преди мен.
-Как така?
-Ами ние спахме само около 3 часа и после Саске ми разправяше к'ви съм ги вършил.
-И какви си ги вършил?
-Няма значение.
-Хайде де, кажи.
-Няма!
-Моля!
-НЕ!
-Ох, добре. А? Какви ги върши...
-Какво?!-Саске държеше каната си. Той тръгна и след малко бе на един водопад. Отстрани той съблече ризата и половината си дрехи. Остана само по един панталон, направи знак с ръка, след което стъпи внимателно и отиде до стичащата се вода. Изведнъж той изпусна чакрата си и потъна във водата. След секунди бе отново на повърхността. Той направи знаци, взе каната си и я вдигна във въздуха:
-Чидори Нагаши...-пазмаха каната си и я насочи към водопада. Светкавицата яростно се изсреля от острието и се заби във водата. Разпространи се моментално и полази по тялото на Саске. Явно той съвсем е бил наясно.
-Какво си мисли че прави?!-Наруто използва чакра и отиде при Саске.
-Спри! Саске! -русия се развика незабелязвайки знаците по тялото на тъмнокосото момче.
-Наруто. Защо си тук?
-Заради теб!

Следва продължение...
Nipper
Администратор
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: SasuNaru yaoi   Съб Мар 06, 2010 4:12 pm

Аааа !!!! Радва радва радвааа !!!.. Искам още !

anime_fan_16

Брой мнения : 41

ПисанеЗаглавие: Re: SasuNaru yaoi   Пет Мар 12, 2010 7:36 pm

много яко 27
xDnekobabyxD

Брой мнения : 198
Местожителство : Lugano, Switzerland

ПисанеЗаглавие: Re: SasuNaru yaoi   Сря Ное 10, 2010 11:18 pm