-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-

- We have a chance even at the bottom -

ИндексИндекс  PortalPortal  FriendsFriends  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Nanaho

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Nanaho

Брой мнения : 668
Местожителство : Роза

ПисанеЗаглавие: Nanaho   Съб Фев 13, 2010 2:49 am

1.Как се казваш?:Натали
2.Рожденна дата: 20.07.94
3.От къде си?:на гъзъ на географията в буквалния смисал.. Ямбол-Роза.. :]
4.Любим цвят:Зелен..,Черен.. може би и Сиво незнам..
5.Какво харесваш в себе си?:ааа......незнам
6.Какво не харесваш в себе си?:доста неща..няма идеални хора все пак ;]
7.Имаш ли брат или сестра?:Брат
8.Домашни любимци:Не
9.Любима група:може би Girugamesh..Lynch..Sadie..Alice Nine..The Gazette незнам няма точно определена
10.Любим певец/певица:Gackt и Mika Nakashima
11.Любим актьор/актриса:"pass"
12.Любим стил музика:J-Rock..Rock..малко Metal.. [pop..house..]<--рядки изключения
13.Имаш ли хобита?Ако да сподели какви са..:амммпф...Обичам да рисувам.. :] мисля че това е единствено
14.Спортуваш ли?Ако да какво:не спортувам абсолютно нищо... xD
15.A обичаш ли да спортуваш?:абе кой не обича хьахььахаьх x]
16.Какво мислиш за себе си като цяло?:ами благодарна съм на живота че ме е направил такава..по характер и начин на мислене..
17.Какво мислиш за приятелството?:Истинският Приятел Е Този, Който Идва, Когато Целият Свят Си Отива ... :) мисля че това обяснява добре нещата
18.Би ли сменил родителите си?: в някои случаи
19.Какво е мнението ти за омразата?:нещо абсолютно нормално...но и без него се живее.. ;]
20.Би ли искал да не се раждаш?:ДА
21.Имаш ли девиз?Ако да сподели го..:Напред и все напред,макар и все в кръг,но винаги напред!
22.Цел в живота:аааааа.....незнам..много са...всеки има
23.Какво обичаш да си хапваш най-често?:Пица маи.. хD
24.Мнението ти за предателството:Нещо,което съм изпитала на свой гръб от доста хора
25.Нещо на което се възхищаваш:Хората,които свирят на пиано и Японският език.. puppy eyes
26.Колко си висок/а?:159-160 см
27.Какво правиш в свободното си време?:чета някоя манга или рисувам и слушам музика...
28.Любима песен: не е само 1 ьхахьа ^.^
29.Обичаш ли да четеш книги?Ако да какви:обичам и то доста но много рядко намирам това което търся сега съм се зачела в "city of bones" от поредицата..интересна е ^.^
30.Какво би казал на потребителите на форума?:Избрали сте правилното място!
31. 45
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Nipper
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1623
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Nanaho   Съб Фев 13, 2010 3:53 am

Йохоо... здравеей ^^ дано форумът ти харесва и данос е забавляваш :)

........................................................................................
Wolves and Women have much in common. Both share a wild spirit. Women and Wolves are instinctual creatures, able to sense the unseen. They are loyal, protective of their packs and of their pups. They are wild and beautiful. Both have been hunted & captured. Even in captivity, one can see in the eyes of a Woman, or a Wolf,the longing to run free, and the determination that should the opportunity arise, Whoosh, they will be gone...
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://animelovers.findtalk.biz

Nanaho
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1