-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-

- We have a chance even at the bottom -

ИндексИндекс  PortalPortal  FriendsFriends  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Най-смелият аниме герой?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Nipper
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1623
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Най-смелият аниме герой?   Сря Фев 24, 2010 9:16 pm

Кой е най-смелият аниме герой според вас?

........................................................................................
Wolves and Women have much in common. Both share a wild spirit. Women and Wolves are instinctual creatures, able to sense the unseen. They are loyal, protective of their packs and of their pups. They are wild and beautiful. Both have been hunted & captured. Even in captivity, one can see in the eyes of a Woman, or a Wolf,the longing to run free, and the determination that should the opportunity arise, Whoosh, they will be gone...
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://animelovers.findtalk.biz
XParadiseXx

Брой мнения : 941
Местожителство : † Crowded place - Hell †

ПисанеЗаглавие: Re: Най-смелият аниме герой?   Пет Фев 26, 2010 4:52 pm

амии мисля че Алън от D.Gray-man.Поне аз така мисля.Ест има и още някои,които не са по-малко смели от него smile
Вижте профила на потребителя
Nipper
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1623
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Най-смелият аниме герой?   Пет Фев 26, 2010 10:58 pm

Споредм не един от най-смелите герой които знам е Камина от Gurren Laggan.... Би се до последно без нито за миг духът му да се сломи.. винаги укоражаваше другите да не се предават..винаги намираше сила дори и да е безнадежно.. силният му дух го караше да продътлжава...зажлко за трагичният му край... и все пак той не се предаде и до последният си дъх....Липсвами глупакът !

........................................................................................
Wolves and Women have much in common. Both share a wild spirit. Women and Wolves are instinctual creatures, able to sense the unseen. They are loyal, protective of their packs and of their pups. They are wild and beautiful. Both have been hunted & captured. Even in captivity, one can see in the eyes of a Woman, or a Wolf,the longing to run free, and the determination that should the opportunity arise, Whoosh, they will be gone...
Вижте профила на потребителя http://animelovers.findtalk.biz
Sanji

Брой мнения : 282

ПисанеЗаглавие: Re: Най-смелият аниме герой?   Чет Мар 11, 2010 12:42 am

Ами не мисля че може някой герой да се определи като смел,защото всеки (или почти всеки ) аниме герой е изпадал в ситуация в която да докаже че е смел.Но въпреки това ще кажа Picolo от DBZ.Този герой не веднъж е жертвал животът си в отвратителни ситуаций,в които смърта е сигорна.И макар и да знае че ще умре жертва животът си за другите.Но най смелия аниме подвик който съм виждал в аниме беше на гоку,когато се телепортита със Cell на планетата на King KAI.Той знаеше че Cell ще се самоунищожи,и за да защити цялата галактика,жертва собственият си живот като умря в адски мъки.
Вижте профила на потребителя
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Най-смелият аниме герой?   Чет Мар 11, 2010 3:07 am

Според мен е Кеншин..

Въпреки голямата си сила обръща нещата така, че не се стига до двубой.
А ако се стига.. залагя живота си, за да предпази хората.
Никога не е вземал виш пост дори като са му предлагали..
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Най-смелият аниме герой?   Чет Мар 11, 2010 3:24 am

Афро Самурай.
Стреми се към целта си без да сменя посоката. Захапва и не пуска независимо от ситуацията. Доста хладнокръвен и също толкова добър!
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Най-смелият аниме герой?   Чет Мар 11, 2010 3:41 am

Zaraki Kenpachi написа:
Афро Самурай.
Стреми се към целта си без да сменя посоката. Захапва и не пуска независимо от ситуацията. Доста хладнокръвен и също толкова добър!

Да.. много се чудих между кеншин и афро ама..
Кеншин натделя.. сиг защото ме е фанала манията. 990
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Най-смелият аниме герой?   

Най-смелият аниме герой?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Какви аниме очи имаш?
» Анимета [каталог]
» Кой анимационен герой сте вие?
» Любим герой от книга?
» Кой герой си ти? en.