-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-

- We have a chance even at the bottom -

ИндексИндекс  PortalPortal  FriendsFriends  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Засрамвате ли се ,когато кажете на някого ,че гледате анимета?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Nipper
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1623
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Засрамвате ли се ,когато кажете на някого ,че гледате анимета?   Сря Фев 24, 2010 9:24 pm

........................................................................................
Wolves and Women have much in common. Both share a wild spirit. Women and Wolves are instinctual creatures, able to sense the unseen. They are loyal, protective of their packs and of their pups. They are wild and beautiful. Both have been hunted & captured. Even in captivity, one can see in the eyes of a Woman, or a Wolf,the longing to run free, and the determination that should the opportunity arise, Whoosh, they will be gone...
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://animelovers.findtalk.biz
Nightmare
Модератор
Модератор

Брой мнения : 320
Местожителство : Your nightmares

ПисанеЗаглавие: Re: Засрамвате ли се ,когато кажете на някого ,че гледате анимета?   Сря Фев 24, 2010 10:14 pm

Не

banner made by Nipper

Everone should accept ALL types of Art, even if they themselves don't particularly like it!
Вижте профила на потребителя http://meryto97.deviantart.com/
Nanaho

Брой мнения : 668
Местожителство : Роза

ПисанеЗаглавие: Re: Засрамвате ли се ,когато кажете на някого ,че гледате анимета?   Сря Фев 24, 2010 10:32 pm

Аз си се кефя като го кажа то тва си е гордост малко са такивата като нас... ^.^
Вижте профила на потребителя
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Засрамвате ли се ,когато кажете на някого ,че гледате анимета?   Сря Фев 24, 2010 10:45 pm

Няма нищо срамно..
XParadiseXx

Брой мнения : 941
Местожителство : † Crowded place - Hell †

ПисанеЗаглавие: Re: Засрамвате ли се ,когато кажете на някого ,че гледате анимета?   Пет Фев 26, 2010 4:48 pm

Не ест
Nipper
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1623
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Засрамвате ли се ,когато кажете на някого ,че гледате анимета?   Пет Фев 26, 2010 11:02 pm

Не бих се засрамила от подобно нещо... може някой хора да ме изгледат странно, но в определен момент АКО се помоткат малко с мен започват да проявяват интрес към аниметата и да им се струват готини...

........................................................................................
Wolves and Women have much in common. Both share a wild spirit. Women and Wolves are instinctual creatures, able to sense the unseen. They are loyal, protective of their packs and of their pups. They are wild and beautiful. Both have been hunted & captured. Even in captivity, one can see in the eyes of a Woman, or a Wolf,the longing to run free, and the determination that should the opportunity arise, Whoosh, they will be gone...
Вижте профила на потребителя http://animelovers.findtalk.biz
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Засрамвате ли се ,когато кажете на някого ,че гледате анимета?   Съб Фев 27, 2010 12:43 am

Да слушаш чалга и се дрогираш и пушиш по цял ден като смок..

Това е срамно.

Както и да си загубиш девственоста на 12..
beyond_birthday

Брой мнения : 276
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Засрамвате ли се ,когато кажете на някого ,че гледате анимета?   Чет Мар 04, 2010 2:45 am

Нв, въпреки че ме гледат странно ма кво ми пука хД
Вижте профила на потребителя https://www.facebook.com/bu.mcdonnell?ref=tn_tnmn
Sanji

Брой мнения : 282

ПисанеЗаглавие: Re: Засрамвате ли се ,когато кажете на някого ,че гледате анимета?   Чет Мар 11, 2010 12:37 am

Хах до ся не ме е било срам.Даже ся в курса по английски дет съм,с един фр през почивките съвсем свободно си говорим за анимета пред другите,без изобщо да ни пука :D
IkaRo0s

Брой мнения : 35

ПисанеЗаглавие: Re: Засрамвате ли се ,когато кажете на някого ,че гледате анимета?   Нед Фев 05, 2012 11:33 pm

Kaзвам го с гордост дори си показвам рисунките и ги зарибявам и те да гледат
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Засрамвате ли се ,когато кажете на някого ,че гледате анимета?   

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1