-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-

- We have a chance even at the bottom -

ИндексИндекс  PortalPortal  FriendsFriends  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Пушенето и пушачите

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Nipper
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1623
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Пушенето и пушачите   Нед Мар 28, 2010 2:41 pm

Мнението ви за цигарите,пушенето,пушачите и т.н. обсъждайте

........................................................................................
Wolves and Women have much in common. Both share a wild spirit. Women and Wolves are instinctual creatures, able to sense the unseen. They are loyal, protective of their packs and of their pups. They are wild and beautiful. Both have been hunted & captured. Even in captivity, one can see in the eyes of a Woman, or a Wolf,the longing to run free, and the determination that should the opportunity arise, Whoosh, they will be gone...
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://animelovers.findtalk.biz
Sanji

Брой мнения : 282

ПисанеЗаглавие: Re: Пушенето и пушачите   Пет Апр 02, 2010 9:44 pm

Ми лично за мен това е пълна простотия...
Такам,пушачите умират средно 10 години по-рано,от непушачите.Една кутия цигари струва оклоло 5 лева.
С тези пари ще си купиш нещо по-яко...А и в организма се натрупва катран,и мн други отрови.Дори пушекът влиае върху околните.Изключително вреден порок.
Вижте профила на потребителя
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Пушенето и пушачите   Съб Апр 03, 2010 1:43 pm

Нямам нищо против пушенето и пушачите.
То си е за човека..
Стига аз да не пуша другото не ме интересува.
Та глупостите за 10 години о малко живот не ги слушайте..
Ако някой пуши от малък/ малка ще има по често срещани кожни и дихателни заболявания през живота си.

Едни от тях са рак на кожата, астма, затъпяване, висохо кръвно, висока температура, малко енергия и други.
Но ако спрът цигарите, когато и да е ще се оправят за поне 10 години.
Цигарите са нищо смъртоностно, нито пък полезно.. цигарите просто влияят на мозъка грешно и хората които пушат си вадят грешни изводи..
Eαrl Phαntømhive
Admin.
Admin.

Брой мнения : 1126
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Пушенето и пушачите   Съб Апр 03, 2010 2:11 pm

Еми, дразнят, дима ме задушава, въпреки, че съм пушила и знам какво продължавам да се дразня от глупавият дим...Странни са ми хората, които не могат да ги спрат, какво му е толкова трудното? Цигарите наистина са вредни за организма, но са най-вредни за тинейджъри, защото при някой забавят растежа и има голям шанс да си останеш минионче хД А бе има и една леко добра странна - цигарите са сигурен начин да отслабнеш (и ако ги откажеш - да недебелееш).
Вижте профила на потребителя http://www.last.fm/user/silber__
Nipper
Администратор
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Пушенето и пушачите   Съб Апр 03, 2010 7:02 pm

Cloud написа:
Еми, дразнят, дима ме задушава, въпреки, че съм пушила и знам какво продължавам да се дразня от глупавият дим...Странни са ми хората, които не могат да ги спрат, какво му е толкова трудното? Цигарите наистина са вредни за организма, но са най-вредни за тинейджъри, защото при някой забавят растежа и има голям шанс да си останеш минионче хД А бе има и една леко добра странна - цигарите са сигурен начин да отслабнеш (и ако ги откажеш - да недебелееш).

Мм да... но зависи от самият човек ако е прпушил от скоро за него/нея не би било толкова трудно да ги откаже,но ако е пушач от 3-4 години тогава е трудно.. пристрастяват се. Относно отслабването и дебелеенето да това е вярно,все пак цигарите обиват апетита,а в момента в който откажат цигарите пушачите качват от 8 до 12 кг.

........................................................................................
Wolves and Women have much in common. Both share a wild spirit. Women and Wolves are instinctual creatures, able to sense the unseen. They are loyal, protective of their packs and of their pups. They are wild and beautiful. Both have been hunted & captured. Even in captivity, one can see in the eyes of a Woman, or a Wolf,the longing to run free, and the determination that should the opportunity arise, Whoosh, they will be gone...
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Пушенето и пушачите   Съб Апр 03, 2010 7:52 pm

Joker написа:
Cloud написа:

Мм да... но зависи от самият човек ако е прпушил от скоро за него/нея не би било толкова трудно да ги откаже,но ако е пушач от 3-4 години тогава е трудно.. пристрастяват се. Относно отслабването и дебелеенето да това е вярно,все пак цигарите обиват апетита,а в момента в който откажат цигарите пушачите качват от 8 до 12 кг.

А да качиш 8 кг лошо ли е? 990
Nipper
Администратор
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Пушенето и пушачите   Съб Апр 03, 2010 8:11 pm

Зависи колко е слаб въпросният човек

XParadiseXx

Брой мнения : 941
Местожителство : † Crowded place - Hell †

ПисанеЗаглавие: Re: Пушенето и пушачите   Съб Апр 03, 2010 8:53 pm

Аз попринцип не пуша.Само когато съм на кафе с фр и всички са запалили и ако ми предложат...чак тогава xD Само да им пр компания.Ама повече от две не изпушвам и то slim в месеца един път 990 А иначе мн се дразня от една моя фр,която е пушачка и майка и в началото на всяка седмица и дава пари[10 лв.] за да има като е на даскало и тя ги дава за цигари.А майка и работи,издържа семейството...грижи се за болната и баба...за всичко...понеже ъм..баща и е починал...,а тая кухата да вземе да харчи парите които и е дала за цигари.Как не я е срам не мога да разбера.А пък преди седмица излязох няколко пъти с една стара фр с която не бях изл отдавна и тя да почне да краде цигарите на баща ми! Първо по една/две,а после изглежда са и хар ли,шото тати си ги купува от чужбина и такива в бг няа и му открадна цяла кутия.После той беше бесен и ходи да се разпрая с нея.Ей т'ва не хар в пушачите...готови са на всичко само и само да си имат цигари.
Nipper
Администратор
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Пушенето и пушачите   Съб Апр 03, 2010 9:15 pm

XParadiseXx написа:
Аз попринцип не пуша.Само когато съм на кафе с фр и всички са запалили и ако ми предложат...чак тогава xD Само да им пр компания.Ама повече от две не изпушвам и то slim в месеца един път 990 А иначе мн се дразня от една моя фр,която е пушачка и майка и в началото на всяка седмица и дава пари[10 лв.] за да има като е на даскало и тя ги дава за цигари.А майка и работи,издържа семейството...грижи се за болната и баба...за всичко...понеже ъм..баща и е починал...,а тая кухата да вземе да харчи парите които и е дала за цигари.Как не я е срам не мога да разбера.А пък преди седмица излязох няколко пъти с една стара фр с която не бях изл отдавна и тя да почне да краде цигарите на баща ми! Първо по една/две,а после изглежда са и хар ли,шото тати си ги купува от чужбина и такива в бг няа и му открадна цяла кутия.После той беше бесен и ходи да се разпрая с нея.Ей т'ва не хар в пушачите...готови са на всичко само и само да си имат цигари.

Лол !! Има ги всякакви хора...

Eαrl Phαntømhive
Admin.
Admin.

Брой мнения : 1126
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Пушенето и пушачите   Съб Апр 03, 2010 9:21 pm

Joker написа:
Cloud написа:

Еми, аз пуших 2 години и то доста активно, но лесно можех без цигари... Първата година мязах на мъртвец след лятото, доста бях отслабнала хДД

Nimerion написа:
А да качиш 8 кг лошо ли е? 990

Ако не си бил от най-слабите и качиш 8кг не е чак толкова добре. Пък да не говорим, че е вредно и за организма до някъде.
Вижте профила на потребителя http://www.last.fm/user/silber__
Wicked

Брой мнения : 176
Местожителство : BapHa

ПисанеЗаглавие: Re: Пушенето и пушачите   Нед Апр 11, 2010 8:47 am

Зависи с кого и каде съм
Ecchi-san

Брой мнения : 628

ПисанеЗаглавие: Re: Пушенето и пушачите   Нед Май 02, 2010 4:20 pm

Не обичам цигарите, не обичам и да пуша, а най-малко обичам дима (макар че ме кефи аромата на незапаления тютюн). Но не е като да не пуша въобще - можеби 3-4 пъти годишно и главно по купони или ако съм свръх ядосана, защото цигарите ми действат доста опияняващо хР
Иначе нямам против пушачите - тяхна си работа какво ще правят със себе си, но лично за мен е адската глупост да даваш системно тооолкова пари за цигари (вместо за нещо къде къде по-яко) (:
Ronrinesu

Брой мнения : 74
Местожителство : Градът на липите

ПисанеЗаглавие: Re: Пушенето и пушачите   Съб Юли 31, 2010 6:38 pm

Никога не съм пушила, никой в моето семейство не е пушил. Нямам абсолютно никакво намерение да пропушвам. Още повече, че си мисля, че имам някаква алергия и когато някой пуши край мен се задушавам. Отвратително е просто някой нахалник да застане срещу теб и да си изпуска дима от цигарата точно срещу теб. Зимата точно поради тази причина в заведения не стъпвам, защото вместо да ги гонят навън смотаните пушачи ги оставят да окъдят цялата сграда и да тровят останалите. Още повече, че цигарите хич не са евтини и с тези пари, които ще ги дам за цигари един чесец мога да си купя нещо стойностно. Който иска да си пуши, само не у нас, или някъде около мен, защото като подивея тава лошо.
Вижте профила на потребителя http://forest-goddess.deviantart.com/
ro6li4ka

Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: Re: Пушенето и пушачите   Пон Сеп 06, 2010 11:07 pm

Ми то и аз непуш попринцип. Пробутвали са ми около четири пъти цигара и само веднъж съм изпушвала цяла. Попринцип нехаресвам пушенето и несмятам да ставам пушач нито ми се харчат пари нито удоволствие ми доставя.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Пушенето и пушачите   

Пушенето и пушачите
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1