-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-

- We have a chance even at the bottom -

ИндексИндекс  PortalPortal  FriendsFriends  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Bioshell - спасител на човечеството

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Bioshell

Брой мнения : 6

ПисанеЗаглавие: Bioshell - спасител на човечеството   Нед Юни 20, 2010 9:23 pm

Здрасти! Ъм първо не мисля да се опиша с онзи пример който забелязах във форума дето прилича на лексикон защото мисля че информацията като кой ми е любимия цвят е доста ненужна но все пак аз съм си Bioshell ъм ако някой има регистрация в xna форумите за което малко се съмнявам може и да се досети за мен... та ъм на кратко първото ми аниме беше наруто но вече не го гледам защото ми стана прекалено тъпо сега предпочитам fairy tale, one piece, bleach и други подобни. Ъм... занимавам се с компютри в момента уча C# затова и съм член на XNA и се надявам да започна да пиша първите си indie игри през лятото. И да... мисля че това е то. Имам котка.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Nipper
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1623
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Bioshell - спасител на човечеството   Нед Юни 20, 2010 10:39 pm

Е,разбра че се занимаваш с компютри и че първото ти аниме е Наруто. xD Поне ще споделиш ли как се казваш или нямаш желание? :) Все пак добре дошъл/дошла във форума.

........................................................................................
Wolves and Women have much in common. Both share a wild spirit. Women and Wolves are instinctual creatures, able to sense the unseen. They are loyal, protective of their packs and of their pups. They are wild and beautiful. Both have been hunted & captured. Even in captivity, one can see in the eyes of a Woman, or a Wolf,the longing to run free, and the determination that should the opportunity arise, Whoosh, they will be gone...
Вижте профила на потребителя http://animelovers.findtalk.biz
Bioshell

Брой мнения : 6

ПисанеЗаглавие: Re: Bioshell - спасител на човечеството   Пон Юни 21, 2010 2:56 pm

Joker написа:
Е,разбра че се занимаваш с компютри и че първото ти аниме е Наруто. xD Поне ще споделиш ли как се казваш или нямаш желание? :) Все пак добре дошъл/дошла във форума.
Забрави че имам котка! И да подсъзнанието ми каза че съм забравил нещо но мързелът ми противоречи.... така де Пламен.
Вижте профила на потребителя
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Bioshell - спасител на човечеството   

Bioshell - спасител на човечеството
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1