-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-

- We have a chance even at the bottom -

ИндексИндекс  PortalPortal  FriendsFriends  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Pervert Queen

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Pervert Queen

Брой мнения : 110

ПисанеЗаглавие: Pervert Queen   Чет Авг 19, 2010 4:37 pm

* Име? -Пламена/Пам,Пами./
* Рожденна дата? -12.04.1994.
* Кажете ни някой свои черти, които харесваш в себе и смяташ за положителни,както и някои от отрицателните си черти. -Ами не знам,като ме опознаете сами ще прецените какви са положителните и отрицателните ми страни.
* Сподели какъв стил музика слушаш в момента. -Всякакъв,зависи от настроението.Но точно в момента си падам повече по Dance хитовете.
* Интереси? -Рисуване,интернет,приятели.
* Приятелство... Какво то за теб? -Без приятели,човек не си заслужава да живее.За мен приятелите са най-ценни,стига да са истински.
* Мечти.. сподели мечтите си с нас ако желаеш. -В момента мечтая живота ми да се подреди и да живея спокойно с човека който обичам.
* Какво мислиш относно предателството? -Ненавиждам го!Човек,които предаде приятел за мен е едно нищо.
* Нещо/някой на което/когото се възхищаваш.. (защо?) -На какво се възхищавам?Хмм..не съм се замисляла точно,но сега точно се възхищавам на хората който успяват да се справят с трудностите колкото и сложна да е ситуацията.

Допълнете още информация за себе си ако желаете.

* Какво би казал на потребителите на форума? -Бих казала да продължават да посещават форума,защото си заслужава и няма да си изгубят времето напразно.

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Nipper
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1623
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Pervert Queen   Чет Авг 19, 2010 5:08 pm

Йееей ! Пам писа Дано се забавляваш !

........................................................................................
Wolves and Women have much in common. Both share a wild spirit. Women and Wolves are instinctual creatures, able to sense the unseen. They are loyal, protective of their packs and of their pups. They are wild and beautiful. Both have been hunted & captured. Even in captivity, one can see in the eyes of a Woman, or a Wolf,the longing to run free, and the determination that should the opportunity arise, Whoosh, they will be gone...
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://animelovers.findtalk.biz

Pervert Queen
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» The Snow Queen
» Queen Of The Damned / Кралицата На Прокълнатите (2001)
» Vampire Queen Series
» Кралицата на прокълнатите (Queen of Damned)